MÁME OTEVŘENO
Pomůžeme s výběrem
volejte 776 011 121

Imitace kamene obklad zmodernizuje vaše bydlení přírodním vzhledem

Sháníte imitace kamene obklad za skvělé ceny a nejlépe s dopravou zdarma? U nás v Kachličky VP si můžete vybrat ze 100 vzorků. Dopravu zajistíme zdarma do 30 km od Velkého Poříčí. Potřebujete-li tedy sádrové imitace kamene obklad dovézt třeba do Náchoda, Hronova, Červeného Kostelce či Police nad Metují, ušetříte na dopravném.

Neprodávanější imitace kamene obklad pak máme pro vás připravené skladem. Sádrové obklady imitace kamene jsou zajímavé svým jednoduchým zpracováním a vzhledem, který připomíná přírodní kámen. Obklady se vyrábí ze syntetické tvrzené sádry, která má vliv na nízkou hmotnost a pořizovací cenu. Tato sádra má však mnohem menší odolnost než betonové obklady, proto jsou sádrové obklady doporučeny pouze do interiérů. Zároveň není vhodné tyto sádrové kamenné obklady do interiéru použít pro obkládání krbů, jelikož by vlivem teplotních výkyvů popraskaly. Sádrový obklad imitace kamene se rovněž nedoporučuje pokládat do koupelen a místností se zvýšenou vlhkostí.

Obklady ze sádry mají i rohové prvky

V nabídce sádrových obkladů naleznete velmi velké množství odstínů a struktur obkladů, které vnesou do vašeho interiéru zajímavé styly architektury a designu. Neodmyslitelným doplňkem každého sádrového obkladu jsou i rohové obklady, které zaručí plynulý přechod mezi rohem a stěnou. Sádrové obklady na zeď interiér Vám vytvoří příjemnou atmosféru a obklopí teplem domova.

Dokonalý efekt a finální ochranu pro sádrové obklady imitace kamene zaručuje použití impregnace STONE CARE. Tato bezbarvá impregnace vytváří ochrannou vrstvu před nečistotami, vlhkem a slunečním zářením. Sádrový obklad na zeď interiér si díky tomuto ošetření zachovají svou barevnost a vzhled. Rozdíly v barvě mezi po povrchovém nátěru jsou velmi nepatrné a proto po aplikaci impregnace změnu nepoznáte.

imitace kamene obklad

MONTÁŽNÍ NÁVOD SORTIMENT GALERIE
   

Spolupráce, partneři