MÁME OTEVŘENO
Pomůžeme s výběrem
volejte 776 011 121

Mozaiky

V naší nabídce naleznete keramické, kamenné a skleněné mozaiky za skvělé ceny. Mozaika obklady skleněná má netradiční a neokoukaný design, se kterým získá každá místnost ve vaší domácnosti moderní a jedinečný vzhled.

Mozaika obkladyAtraktivní skleněná mozaika je v nabídce v různých barevných provedeních. Můžete si pořídit také ručně malovaný mozaikový obklad nebo mozaiky s perleťovým povrchem, které se na světle třpytí a vytváří krásné barevné efekty.

Kachličky do kuchyně mozaiky můžete mít nejen v tradičním tvaru kostiček, prodáváme však také mozaikový obklad kuchyně ve tvaru obdélníčků či různých kosoúhelníků. Obklady za kuchyńskou linkou mozaika můžete mít v různé velikosti a tvaru. Skleněné mozaikové obklady můžete jednoduše nařezat na požadovaný formát a díky tomu si s nimi můžete obložit celou stěnu nebo jen část.

Mozaika obklady skleněná představuje výrazný dekorativní prvek, který se hodí jak do Vaší kuchyně, tak i na obklad stěny do koupelny, na toaletu, na obklad bazénu, atd. Výhodou těchto mozaikových obkladů je tedy nejen rozmanitost použití, ale také jejich dlouhá životnost.

Obraťte se na nás, rádi vám s výběrem pomůžeme! Klientům ze vzdálenosti do 30 kilometrů nabízíme dopravu zdarma!

KAMENNÉ MOZAIKY KERAMICKÉ MOZAIKY SKLENĚNÉ MOZAIKY
     
 MĚDĚNÉ MOZAIKY NEREZOVÉ MOZAIKY