MÁME OTEVŘENO
Pomůžeme s výběrem
volejte 776 011 121

Flexibilní ohebné obklady dokonale ochrání fasádu vašeho domu

FLEXIBILNÍ ohebné obklady jsou vyrobeny z drceného mramoru a přírodního křemičitého písku, spojeného kombinovaným akrylátovým lepidlem. Ohebné obklady jsou tenké, tloušťky 2-4 mm, lehké, ohebné, pružné, dají se střihat nůžkami. Díky jejich ohebnosti jsou flexibilní ohebné obklady vhodné pro použití na tvarované, zaoblené, kulaté i hranaté plochy (např. rohy).

Po nalepení se propojí speciální složka obsažená v obkladu s flexibilním lepidlem a tímto procesem obklad zkamení. Flexibilní kamenný obklad je stálobarevný, omyvatelný, odolný proti mrazu i teplu a páro propustný. Ohebný pískovcový obklad rovněž vytváří vysoce odolnou ochrannou vrstvu obkládané plochy.

Můžete si vybrat z devíti připravených, předsekaných formátů a tvarů jako OZDOBNÁ CIHLA, BOURANÁ CIHLA, STARÁ CIHLA, SKÁLA, KÁMEN, HAKLÍK, PÁSEK, MINIKÁMEN, nebo si koupit desky o rozměrech 98,5x98,5, či 48x47 cm a nastříhat si originální tvar podle vlastních představ. V popisku je u každého typu uvedeno, jaký tvar a rozměr je v sadě obsažen a kolik kusů je třeba na 1m2. Každý tvar je nabízen v 68 barevných odstínech. Pro dosažení lepšího efektu je vhodné 2 nebo 3 barvy zkombinovat.