MÁME OTEVŘENO
Pomůžeme s výběrem
volejte 776 011 121

Kamenné obklady do interiéru zmodernizují každý byt či dům

K‌amenné obklady do interiéru mají mnohostranné využití. Není důvod, že je kamenný obklad tak oblíbený, kamenný obklad interiér dokonale promění a dodá mu eleganci a luxusní vzhled. Hojně se využívá kamenný obklad obložení krbů, dále na stěny v obýváku, do kuchyní, ale také do koupelen či do ložnic.

V naší nabídce najdete nadčasový kamenný obklad do interiéru v mnoha dekorech, odstínech a velikostních provedeních. Najděte si ten svůj kamenný obklad, který stylově zkrášlí Váš interiér.

‌Luxusní vzhled lepených a lepených rustikálních obkladů

Kamenné obklady do interiéru - lepené a lepené rustikální jsou tvořeny z břidlicových nebo kvarcitových pásků, které jsou v hranách vzájemně slepené pryskyřičným lepidlem. Pásky jsou lepeny a skládány do tvarovek formátu 35x18cm nebo 55x15cm. Mají tvar „Z“, který zabraňuje viditelnosti spojů a vytváří dojem nepravidelného vzhledu. Oblast rohů je řešena speciálními rohovými díly.

Vyberte si z nabídky lepených a lepených rustikálních kamenných obkladů:

Black Slate Black Slate-Slim Rusty Slate Quarzite Mix Golden Quarzite Quarzite White

‌Modernizace s kamennými obklady lepené na síťce jednoduše a rychle

Kromě kamenných obkladů lepených a lepených rustikálních v naší nabídce dále naleznete kamenné obklady lepené na síťce – hrubé, které jsou tvořeny z břidlicových, kvarcitových a žulových kamenů různé délky i výšky. Tyto kamenné obklady lepené na síťce jsou slepené vzájemně mezi sebou a nalepené na pojistnou plastovou síťovinu pryskyřičným lepidlem. Kameny jsou lepeny a skládány do tvarovek formátu 55×15 cm, které mají tvar „Z“. Oblast rohů je řešena speciálními rohovými díly.

Vzhledem připomínají skládané kamenné obklady do betonu, ale tato verze lepená na pojistné síťovině má nižší hmotnost a lepší estetické vlastnosti obkladu z přírodního kamene.

Nabídka kamenných obkladů lepené na síťce - hrubé:

Tiger Skin Yellow Granite Grey Multicolor Slate Black slate Black and Rusty Slate Quartzite Green Quartzite Yellow

Zákazníkům ze vzdálenosti do 30 kilometrů nabízíme dopravu zdarma! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.