MÁME OTEVŘENO
Pomůžeme s výběrem
volejte 776 011 121

Pořiďte si svůj vysněný sprchový kout

Sprchové kouty jsou nejdůležitým vybavením v koupelnách a spolu s vanou zabírají nejvíce místa. Je třeba dbát na správný výběr a vhodné umístění sprchového koutu do prostoru koupelny.

Prodáváme sprchové kouty v nejrozmanitějším provedení - v různých tvarech, velikostech, designu, způsobu otevírání dveří přesně dle rozměrů a dispozic vaší koupelny. V naší nabídce naleznete sprchové kouty akce levné, například moderní bezrámové skleněné sprchové kouty, dále oblíbené sprchové kouty čtvercové, obdélníkové sprchové kouty, zástěny pro zděné sprchové kouty a mnoho dalšího.

Prodáváme sprchové kouty akce levné, které oplývají vysokou kvalitou, dlouhou životností a splňují vysoké nároky na funkčnost a design. Tak neváhejte a sprchové kouty akce objednejte levné ještě dnes.

Hledáte-li pro sprchové kouty zděné inspirace a nápady, tak nahlédněte do našich katalogů, kde jistě naleznete sprchový kout, který by splňoval vaše požadavky a přání.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme!

Nejoblíbenější sprchový kout

Náš nejprodávanější sprchový kout je model NAVARA od firmy Olsen Spa. Čtvrtkruhový sprchový kout se samostatnou akrylátovou vaničkou nabízíme za výhodnou cenu 4.990,- Kč. Tento model sprchového koutu vyniká stabilními hliníkovými profily nepodléhající korozi v barvě chromu. Dokonalou těsnost zajistí bezpečnostní sklo matné (5 mm) a magnetické dovírání dveří. Tichý posun dveří zajistí ložiskovépojezdy s vysokou životností.

Nejprodávanější kout NAVARRA Sprchové kouty za akční ceny

‌‌

     
VÝROBCI          
HOPA          
JIKA          
CERSANIT          
OLSEN-SPA          
RAVAK          
KOLO          
ARTTEC          
GUSTAVSBERG          
OLSEN-SPA          
TEIKO          
ROLTECHNIK          
POLYSAN          
KALDEWEI          
GELCO          
RONAL          
SANTECH